23-cü Azərbaycan Beynəlxalq İnşaat Sərgisi

18 - 21 oktyabr 2017 • Bakı Ekspo Mərkəzi

Təşkilatçı » Əlaqə

Iteca Caspian LLC


Maya Qafarlı 
Layihə rəhbəri

T: +994 12 4041000 (ofis)
T: +994 12 4041019 (birbaşa)
F: +994 12 4041001 
E: build@iteca.az

Züleyxa Rüstəmova 
Layihə koordinatoru
T: +994 12 4041000 (ofis)
T: +994 12 4041042 (birbaşa)
F: +994 12 4041001 
E: build@iteca.az

Babək Amaşov 
Texniki menecer

T: +994 12 4041000 (ofis)
T: +994 12 4041030 (birbaşa)
F: +994 12 4041001 
E: technical@iteca.az 

Emiliya Əliyeva 
Texniki menecer

T: +994 12 4041000 (ofis)
T: +994 12 4041046 (birbaşa)
F: +994 12 4041001 
E: technical@iteca.az 

Svetlana Hacıyeva 
PR Menecer

T: +994 12 4041000 (ofis)
T: +994 12 4041008 (birbaşa)
F: +994 12 4041001 
E: prmanager@iteca.az 

Leyla Səfərəliyeva 
Reklam üzrə menecer

T: +994 12 4041000 (ofis)
T: +994 12 4041031 (birbaşa)
F: +994 12 4041001 
E: advert@iteca.az 


ITE Eurasian Exhibitions FZ-LLC


Priya Dmello
Layihə üzrə koordinator
E: Priya.Dmello@ite-exhibitions.com 


ITE Group PLC


Tatyana Borodixina 
Beynəlxalq satışlar üzrə layihə meneceri
 
T: + 44 207 596 5177 
F: + 44 207 596 5116 
E: tatyana.borodikhina@ite-exhibitions.com 


EUF A.SH. (Member of ITE Group PLC)


Didem HİÇYILMAZ
Layihə üzrə menecer

T: +90 212 291 83 10 (daxili:168) 
F: +90 212 240 43 81 
E: didem.hicyilmaz@ite-turkey.com 


ITE Germany


Marqarita Fast 
Layihə meneceri
 
T: +49 40 235 24 250 
F: +49 40 235 24 408 
E: fast@gima.de 


Invernizzi Group


Lorenza Riboni 
Satış üzrə menecer - İtaliya
 
T: +39 02 9295 6988 
F: +39 02 9295 6988 
E: lorenza.riboni@invernizzigroup.com 


ITE Poland Sp. z o.o.


Grajina Tujinska 
Layihə üzrə menecer - Polşa
 
T: +48 61 662 72 41 
F: +48 61 662 72 46 
E: tuszynska@ite-poland.com 


Caspian Event Management FZ-LLC


Yana Sapunova 
Layihə üzrə menecer
 
T: +971 44 332974 
F: +971 44 471797 
E: yana@cem-gulf.com 


ITE China


Tracy Tan
Layihə Rəhbəri

T: +86 10 59604330 ext 821
E: tracy.tan@ite-china.com.cn


ITE Asia Pacific Sdn Bhd


Derrick Yeow 
Layihə üzrə menecer
 
T:
+ 60 16 245 99 25 
E: derrick.yeow@ite-ap.com

Xəbərlər

Bütün xəbərlər